PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Utworzono dnia 01.10.2022

20 września na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków z oddziałów przedszkolnych z Wisły Głębiec oraz ich rodziców.  W tym dniu odbyła się pierwsza, a zarazem najważniejsza przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. 20 września to również dla wszystkich przedszkolaków bardzo ważny dzień -  Dzień Przedszkolaka.

Pasowane zostały przedszkolaki z grupy 3,4 latków z przedszkola oraz z oddziałów przedszkolnych 0a i 0b ze szkoły.  Na uroczystość zostali zaproszeni rodzice dzieci oraz Pani Dyrektor, która pełniła bardzo ważną rolę podczas uroczystości, a mianowicie pasowała wszystkie przedszkolaki ogromną kredką na prawowite przedszkolaki.

Uroczystość rozpoczęła się od przywitania przybyłych gości i przedstawienia części artystycznej.  Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności w postaci recytacji wierszyków oraz śpiewania piosenek.

Po pięknych występach przyszedł czas uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal oraz upominek. Ostatnim punktem była wspólna degustacja przygotowanych przez rodziców pyszności. Dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości wszystkim rodzicom z oddziałów przedszkolnych.

Judyta Łuka